My jsme studio fellas

Parta nadšenců, která bere vážně svou práci, ale sebe samotné už tolik ne.

Kdo jsme

Milujeme výzvy, nebojíme se riskovat a naší prioritou je spokojený zákazník. Za všech okolností zaujímáme pozitivní přístup a slovo „nelze“ vůbec nemáme ve slovníku. Práce je pro nás koníčkem, a tak se do každého projektu vrháme po hlavě a s obrovským nadšením.

Máme široký záběr. Ze začátku nabízel každý z nás svou práci sólo. Často se nám stávalo, že jsme se u projektů potkávali. Společně je rozjeli a úspěšně dokončili. Čím častěji k takovým situacím docházelo, tím větší dávalo smysl hodit všechny naše schopnosti a dovednosti pod jednu střechu. Tou se nakonec stalo Studio Fellas – kreativní studio nabízející funkční řešení pro začínající i zaběhlé podnikatele, kteří to s růstem svého byznysu myslí opravdu vážně. Tým Studia Fellas v sobě kombinuje kreativního a obchodního ducha. V čele stojí Roman Chovanec. Jako jednatel společnosti řídí komunikaci s klienty, dohlíží na průběh projektů a směřuje je k předem promyšlenému cíli. Ani náhodou na to není sám. Záda mu kryjí jeho fellas. O profesionální webovou prezentaci, která je vždy dokonalým odrazem toho, v čem jsou zákazníci dobří, se stará Daniel Koliba. Odborníkem na nalezení toho nejlepšího úhlu a zachycení okamžiku je fotograf David Lejcek. Značky do správných barev a tvarů obléká grafik Jiří Rykl. Ženským elementem celé skupiny je Simona Svobodová, která je marketingovým guru.

Do projektů se vrháme po hlavě a s nadšením

Slovo „nelze“ nemáme ve slovníku.

Nabízíme řešení, která skutečně fungují

Jak pracujeme?

Pracujeme efektivně, odvážně, rychle, kvalitně a profesionálně. Náš přístup k práci se přirozeně promítá i do celé spolupráce. Hotovo máme vždy až v momentě, kdy jste 100% spokojení a řešení je plně funkční.

Pro všechny naše spolupráce platí jednoduché pravidlo. Vy zadáváte. My plníme. Rozumíme si s těmi, kteří mají jasnou představu i s těmi, kteří ji chtějí slyšet od nás.

Každý projekt rádi převezmeme na úplném začátku, ale zároveň se nebojíme naskočit do rozjetého vlaku a dotáhnout k dokonalosti vše, na co byli jiní specialisté krátcí.

Nad projekty přemýšlíme v souvislostech. Vždy se snažíme vžít do vaší role, a proto se budeme na začátku spolupráce hodně ptát. Jedině tím, že skutečně poznáme váš produkt i potřeby, můžeme dodat služby, se kterými budou obě strany spokojeny.

Hotový projekt nevidíme jako konec, ale jako váš začátek. Jsme parťáci, kteří se dokážou domluvit úplně s každým. Přesvědčte se o tom sami – rádi se s vámi potkáme a pobavíme o možnostech prezentace a propagace vašeho produktu.

Naší prioritou je spokojený zákazník

Projekty řešíme od A do Z

Řídíme se pravidlem: vy zadáváte - my plníme

Náš kreativní tým

Parta nadšenců, která bere vážně svou práci, ale sebe samotné už tolik ne.

Roman Chovanec

Founder
Video Produkce, Obchod

Jiří Rykl

Grafický designer
Fotografie

Daniel Koliba

Webový, UX/UI
Designer

Simona Svobodová

Social Media Manager
Specialista

David Lejček

Fotografie
Postprodukce

03. OUR SKILLS

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Designer

Branding
90%
UI / UX
85%
Animation
80%
Illustration
90%

Developer

WordPress
90%
Html
85%
Script
80%
Elementor
90%

04. TESTIMONIALS

Naši klienti