Tvorba webových stránek

Umíme tvořit weby, které porostou společně s podnikáním

Jednoduché webové stránky

Téměř na počkání vykouzlíme jednoduchý web za rozumnou cenu.

Komplexní
weby na míru

Vyvíjíme přehledné a funkční weby pro profesionální prezentaci firem.

Tvorba
e-shopů

Tvoříme e-shopy na míru se spolehlivým e-commerce řešením.

Jednoduchý web

Tvoříme zázemí pro podniky v online prostředí. Máme za sebou úspěšné spuštění desítek webů, a tak je naší hlavní předností schopnost vyhodnotit, co přesně bude zákazník potřebovat. Jiné to bude v případě začínajícího podnikatele a odlišné u firmy, která si již vybudovala jméno – my jsme tu každopádně pro každého. 

Nad tím, co lze udělat jednoduše, není potřeba přemýšlet složitě. Tvorbu webů máme v krvi, takže než se nadějete, vykouzlíme pro vás perfektní landing page, microsite nebo třeba blog. Ať už je vaše potřeba jakákoliv, výsledek bude vždy funkční a moderní. Než se pustíme do díla, ukážeme vám několik grafických návrhů, ze kterých můžete vybírat. 

Při předání hotového webu vám vysvětlíme vše podstatné k administraci. Věříme, že jedině web, který si zvládnete sami spravovat, vám může přinést skutečný užitek.

Vytváříme přehledné
a funkční webové prezentace

Tvoříme weby, které rostou
společně s podnikáním

Nabízíme jednoduchá řešení
za rozumnou cenu

Máte zájem s námi spolupracovat?

Komplexní weby na míru

Umíme vystihnout podstatu podnikání a přenést ji na web. Vycházíme z toho, že každá firma je unikátní a přesně taková by měla být i její online vizitka. 

Pracujeme s redakčním systémem WordPress, na kterém jsme schopni vystavět web jakéhokoliv rozsahu. Weby tvoříme pro naše zákazníky, ale myslíme u toho především na ty, kteří ho mají navštěvovat. Z toho důvodu začíná naše práce analýzou stávajícího webu (pokud nějaký je), specifikací cílové skupiny a zmapováním konkurence. 

Tvoříme moderní, přehledné, funkční a responzivní weby,  kterými se budete rádi prezentovat. Zároveň je naším cílem, aby vaši zákazníci nechtěli web opustit, a proto je součástí celého procesu ladění a zdokonalování UX i UI, aby bylo prohlížení a používání stránek co nejjednodušší.

Vyvijíme weby, které pracují ve váš prospěch

UX i UI design ladíme k dokonalosti

Podstatu podnikání přenášíme na web

Web_design_Rafflu page

Tvorba e-shopů

Pomáháme prodejcům vytěžit z internetu maximum tím, že pro ně vytváříme e-shopy na míru. Už dávno nestačí nabízet své produkty ve výkladní skříni. Pokud chcete v dnešní digitální době uspět, musíte být vidět nejen offline, ale i online. 

Naším cílem jsou úspěšné e-shopy, které vydělávají svým majitelům peníze. Z hlediska organizace jsou e-shopy složitější než jednoduché weby. My se ovšem nezalekneme žádné výzvy a s radostí se pouštíme do další. Máme za sebou tvorbu úzce zaměřených e-shopů, ale i robustní řešení zastřešující stovky produktů. Jsme tu pro všechny, kteří si chtějí vybudovat jméno na e-commerce trhu. 

Aby nový e-shop splnil veškerá vaše očekávání, jeho tvorbu si důkladně naplánujeme. Jelikož vzhled prodává, postaráme se také o grafický design, UX a UI, které podpoří důvěryhodnost stránek a dovedou návštěvníky k úspěšnému dokončení nákupu.

Tvoříme e-shopy
přes woocommerce

Pomáháme firmám zvednout
prodeje na internetu

Radíme prodejcům, jak uspět
v online světě

Web_design_Rafflu blog

Co by se vám mohlo hodit k webovým stránkám