Animace & Ilustrace

Umíme rozhýbat produkty a dotvořit příběh značky

Animace

Vymýšlíme náměty, píšeme scénáře, vytváříme animace a staráme se o kvalitní voiceover.

Ilustrace

Navrhujeme a vytváříme ilustrace na zakázku, které řeknou více než tisíc slov a dotváří příběh značky.

Tvorba animace

Pojďme společně rozhýbat vaše produkty a vdechnout tím život vaší značce. Držíme se hesla, že co si lze představit, lze také provést. Právě animace je skvělý způsob, jak vyjádřit to, co kamerou nelze zachytit.

Baví nás kombinování nejrůznějších stylů a technik. V našem studiu si nejčastěji pohráváme s 2D a 3D animacemi, pomocí kterých můžeme detailně popsat a ukázat váš produkt bez jakýchkoliv kreativních omezení. Finální 3D animace může být minimalistická a stylizovaná, ale i realistická a plná detailů.

Naším cílem je vytvořit unikátní animované video, které vám bude hodnotově sloužit řadu let, a proto se vedle kreativy zaobíráme i otázkou funkčnosti. Nikdy neodcházíme od rozdělaného díla – můžete se na nás spolehnout od začátku až do konce. Vymyslíme námět, sepíšeme scénář, vytvoříme animaci a postaráme se o kvalitní voiceover. Plácneme si s vámi i v případě, že již máte hotové video a chcete ho pouze doplnit o animaci.

Rozhýbeme vaše produkty

Přitáhneme pozornost diváka

Tvoříme 2D a 3D animace od A do Z

Máte zájem s námi spolupracovat?

Ilustrace na zakázku

Povězte nám o svém projektu nebo produktu a my vám na oplátku vytvoříme ilustraci na zakázku, která dotvoří příběh vaší značky. To vše s ohledem na vaše očekávání a cílovou skupinu.

Pomůžeme vám zhmotnit vaše představy i bez použití slov. Ve chvíli, kdy zmapujeme terén, na kterém se pohybujete, se vrhneme do kreativní části celého procesu – přetavíme prvotní nápad do samotné ilustrace.

Potřebujete oživit web? Navrhnout obal produktu? Vytvořit maskota značky? Ať tak či onak, na fotky z fotobanky zapomeňte. Vymyslíme a navrhneme ilustraci, která řekne více než tisíc slov a jednou provždy vás odliší od konkurence. 

Navrhujeme unikátní ilustrace na zakázku

Dotváříme příběh značky

Zhmotníme představy bez použití slov

ukázky animací

Co by se vám mohlo hodit k animaci a illustraci