Video produkce

Umíme tvořit videa, která berou dech

Reklamní
spoty

Převyprávíme příběhy tak, aby byly autentické, neotřelé a srozumitelné.

Produktová videa

Představujeme světu produkty v tom nejlichotivějším světle.

Videoklipy
& eventy

Natáčíme profesionální videa s autentickou atmosférou.

Reklamní spoty

Každý ví, že příběhy prodávají, a proto vám pomůžeme převyprávět ten váš tak, aby byl autentický, neotřelý a srozumitelný. Garantujeme vám, že s vašimi cílovými zákazníky budou po zhlédnutí reklamního spotu cloumat emoce

Budeme v tom společně od prvotního nápadu, který bude vycházet z vašich představ a našich zkušeností. Celou myšlenku rozpracujeme tak, aby byla proveditelná  a výsledný spot fungoval podle očekávání. Následně se pustíme do psaní scénáře, kde bereme v potaz každičký záběr. Po důkladné přípravě natáčecího dne se vrhneme do světla reflektorů a ukážeme vám, jak jsme sehraní na place. Poté přichází na řadu postprodukce, kde si hrajeme s jednotlivými záběry, obrazem i zvukem tak, aby vznikla dokonalá symfonie. 

Neváhejte se na nás obrátit v případě, že již máte vytvořený scénář, který na svou velkou chvíli teprve čeká. Rádi s vámi naskočíme do rozjetého vlaku, celý koncept doladíme k dokonalosti a postaráme se o všechny následné fáze.

Vyprávíme výjimečné příběhy,
které prodávají

Tvoříme reklamní spoty
od návrhu až po postprodukci

Víme, jak přitáhnout pozornost diváka

Máte zájem s námi spolupracovat?

Produktové video

Vy máte skvělý produkt a my zase způsoby, jak ho představit světu v tom nejlichotivějším světle. Vytvoříme pro vás produktové video, které promění vaše potenciální zákazníky na platící. 

Obvykle máte jen pár vteřin na to, abyste si získali pozornost zákazníka. Co takhle začít je využívat skutečně naplno? Produktové video je nástrojem číslo jedna, pokud chcete přistupovat k prezentaci svého produktu moderní cestou a ukázat to nejlepší z něj bez nutnosti psát dlouhosáhlé texty. Aby výsledné video zafungovalo a v potenciálních zákaznících navodilo očekávaný pocit, nastudujeme si váš produkt ze všech úhlů. Po odsouhlasení scénáře se pustíme do díla. Tak jako u všech našich služeb platí, že nebudeme hotoví, dokud nebudete 100% spokojení.

Produktové video je skvělým nástrojem, díky kterému si zákazníci váš produkt zapamatují. Tato forma je vhodná v případě, že se chystáte uvést na trh nový produkt, přesvědčit potenciální obchodní partnery, zvýšit prodeje na svém e-shopu a zaujmout uživatele sociálních sítí.

Získáme a udržíme
pozornost zákazníků

Produkty odprezentujeme
v tom nejlepším světle

Z potenciálních zákazníků
uděláme platící

Video produkce_Firemní video G housing 02

Videoklipy & eventy

Firemní videoklip řekne potenciálním zaměstnancům, obchodním partnerům či investorům více než jen fotografie vaší kanceláře a členů týmu. Jedná se proto o základní stavební kámen propagace a marketingu každé společnosti, která chce uspět.

Natočíme pro vás autentické profesionální video, ve kterém představíme vaše členy a produkty. Ukážeme váš běžný den i prostory, kde působíte. Předáme důležité informace o jádru společnosti a odprezentujeme hodnoty, které jsou pro vás důležité. To vše ve srozumitelné a nápadité formě. 

Nejdůležitější pro nás bude, aby z videa dýchla atmosféra typická pro vaši firmu. Několikrát se potkáme, abychom společně vymysleli, jaký způsob představení bude ve vašem případě tím nejlepším. Běžnou součástí firemních videí jsou záběry eventů, s jejichž tvorbou máme rovněž bohatou zkušenost.

Tvoříme autentická
profesionální videa

Nabízíme účinný nástroj
k odlišení od konkurence

Skrze videa přenášíme
atmosféru firmy

Video produkce_Video klip

ukázky videí