Grafický design

Umíme dát podnikání tvář a zviditelnit firmy poutavou grafikou

Branding

Pomáháme s budováním značek. Navrhujeme loga i firemní identitu.

Tiskoviny

Tvoříme sjednocenou a chytlavou grafiku na míru podnikání.

Online grafika

Vymýšlíme grafické kampaně, které pomáhají v konkurenčním boji.

Branding

Obchodní jméno máte. Teď zbývá ta těžší část – vytvořit tvář značky. Nebojte, máme hlavu plnou nápadů, a tak vás nenecháme ve štychu. Vaši firemní identitu dokreslíme společně. 

Bylo by bláhové čekat, že se vaše značka vybuduje a rozšíří sama. Štěstí, že jste narazili zrovna na nás – branding je běh na dlouhou trať a my jsme mistři vytrvalosti. Vybudujeme z vašeho podniku živou a oblíbenou značku, se kterou se v offline ani v online světě neztratíte. 

Čím začneme? Rozhodně logem (případně logotypem), které je duší a srdcem celé značky. Díky podrobnému logomanuálu, který je samozřejmou součástí, bude celý váš tým přesně vědět, jak s ním nakládat i bez naší přítomnosti. Věříme, že váš příběh za to stojí, a proto ho budeme vyprávět. Vytvoříme vám takovou firemní identitu, se kterou se vám bude budovat silná značka jedna báseň

Vše zmíněné již máte, ale uvědomili jste si, že to není to pravé ořechové? Rádi se postaráme o kompletní rebranding vaší značky. Vytvoříme pro vás jednotný a nezaměnitelný styl, podle kterého vás zákazníci poznají na míle daleko.

Dáváme podnikání tvář

Staráme se o to, abyste byli vidět

Navrhujeme zapamatovatelná loga

Máte zájem s námi spolupracovat?

Grafika pro tiskoviny

Postaráme se o grafickou podobu vašeho podnikání. Řekněte nám o svém podnikatelském záměru, cílech a vizích a my vám řekneme, jaká grafika bude nejvíce slušet vaší značce

Ztotožňujeme se s názorem, že mezi kvalitou propagačních materiálů a vnímáním značky existuje přímá úměra. Proto pro vás vymyslíme jednotný, srozumitelný a nezaměnitelný styl, se kterým zabodujete u svých potenciálních zákazníků i obchodních partnerů. 

Tiskoviny jako katalogy, letáky, vizitky, hlavičkový papír, plakáty, brožury, obálky a další jsou nejzákladnějším způsobem prezentace firmy. Krok za krokem vás provedeme celým procesem tvorby. Po celou dobu budete mít možnost výstupy připomínkovat, aby byla výsledkem grafika, která zhmotní vaše představy a lehce se s ní ztotožníte. Hotové grafické návrhy upravíme tak, aby byly vhodné pro každou tiskovinu a její různorodou funkci.

Tvoříme chytlavou grafiku
na míru podnikání

Oblékáme značky
do správných barev a tvarů

Staráme se o to, aby byla
grafika firem sjednocená

Online grafika

Chcete zaujmout a vyniknout nad konkurencí v online prostředí? Pak se neobejdete bez atraktivní grafiky, která bude vaše potenciální zákazníky i obchodní partnery svádět ke kliknutí.

Online svět je založen na vizuálu. Pokud v něm chcete uspět, musíte se přizpůsobit. Ovšem nemusíte se nic učit. Bohatě stačí, když víte, koho oslovit – náhodou o někom víme. V týmu máme grafika, který si tyká s různými grafickými programy a tvorbu chytlavých vizuálů má v malíku. Společně s marketingovou částí našeho týmu pro vás vyšvihne kompletní kampaň, která zrychlí tep a zvedne prodeje

Spoluprací s námi nezískáte jen oku lahodící grafiku, ale výsledky, o které jde především. Při vytváření reklamních kampaní pracujeme s firemními barvami a logem tak, aby si zákazníci novou reklamu ihned spojili s vaší značkou. Zároveň pomáháme na výsluní značkám, které jsou online reklamou zatím nepolíbené.

Tvoříme grafiku pro online prostředí

Poskytujeme firmám konkurenční výhodu

Vymýšlíme kampaně, které prodávají