Digitální marketing

Umíme budovat komunitu a přivádět relevantní zákazníky

PPC
reklama

Přivádíme relevantní zákazníky přes dobře zacílenou reklamu.

Správa sociálních sítí

Staráme se o to, abychom na sítích zasáhli cílové zákazníky firem.

Optimalizace pro vyhledávače

Posouváme weby na přední pozice ve vyhledávačích i bez reklamy.

PPC reklama

Reklama bude skutečně efektivní jen tehdy, pokud vám na webové stránky přivede relevantní zákazníky a přispěje k plnění byznysových cílů. Umíte takovou? My ano.

Tam, kde nestačí organický zásah, přichází na řadu chytře zacílená PPC reklama, kterou dostaneme k těm správným lidem. Myslíme si, že dělat reklamu bez strategie je jako cestovat bez mapy, a proto pro vás naše PPC specialistka navrhne marketingovou strategii i marketingový plán na míru. Tyto nástroje budou pracovat ve váš prospěch a dovedou vás k cíli, který si na začátku spolupráce vytyčíme.

PPC kampaně jsou odpovědí pro ty z vás, kteří vstupují na trh s novým produktem, nebo hledají lepší způsob prodeje a komunikace v online prostředí. Reklamu děláme pro vyhledávače i sociální sítě. S výběrem vhodné platformy vám vždy poradíme. Díky našemu přesahu můžeme kdykoliv povolat do zbraně zkušeného grafika, aby pro vás vytvořil chytlavé bannery, které poutají pozornost a nutí ke kliknutí.

Nic nenecháme náhodě. Nastavené reklamy průběžně vyhodnocujeme a optimalizujeme, aby fungovaly ve váš prospěch.

Reklamu dostaneme vždy
k těm správným lidem

Na web přivádíme pouze
relevantní zákazníky

Vytváříme reklamy pro
vyhledávače i sociální sítě

Máte zájem s námi spolupracovat?

Správa sociálních sítí

Zvyšte důvěryhodnost své firmy skrze aktivitu na sociálních sítích. My jsme na sítích jako doma a víme, jak zajistit, aby na nich bylo skutečně živo. V dlouhodobém měřítku nezvýšíme jen celkový počet fanoušků, ale především jejich zapojení. 

Díky podrobné analýze zjistíme, kdo je váš cílový zákazník, co na něj platía v jaký čas je na sítích nejčastěji. Spravování sociálních sítí se neřídí metodou pokus-omyl. Všechny naše činnosti vychází z podrobné strategie a cílů, které si společně vytyčíme. Na tomto základě postavíme podrobný plán publikace příspěvků a propagace. Sponzorované příspěvky i nastavené reklamy průběžně kontrolujeme, aby fungovaly ve váš prospěch – v opačném případě je za pochodu optimalizujeme. Po celou dobu naší spolupráce budete mít dokonalý přehled o tom, jak se nám na sítích skutečně daří – v rámci pravidelného reportingu vám budeme ukazovat čísla, která mluví za vše. 

Vytváříme zajímavý obsah na míru cílové skupině – umíme bavit, informovat, vzdělávat i prodávat. Připravíme pro vás funkční strategii pro Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter a TikTok. Vždy vyhodnocujeme, která sociální síť pro vás bude nejefektivnější. Abychom vaše publikum zásahli na tom správném místě, všechny příspěvky i reklamy doplníme o personalizovanou grafiku.

Postaráme se, aby jste byly na sítích vidět

Aktivně budujeme vztahy se zákazníky

Tvoříme obsah na míru cílové skupině

Optimalizace
pro vyhledávače

Nechce se vám platit za reklamy? Návštěvníky dostaneme na váš web i bez nich – organicky a přímo z internetových vyhledávačů. Víme, jak využít vyhledávače ve vlastní prospěch a rádi vám to ukážeme přímo na vašem projektu. 

Provedeme kompletní SEO analýzu, díky které přesně uvidíte, kde vám protékají peníze. Zanalyzujeme váš web, obor podnikání i konkurenci. Najdeme pro vás relevantní klíčová slova a zkontrolujeme síť zpětných odkazů. Po provedení testu responzivity a kontrole dodržování W3C standardů se pustíme do optimalizace webu a jeho propojení s vyhledávači Google a Seznam

Pomůžeme vám k maximální návštěvnosti s vynaložením minimálních nákladů. Výsledky budou patrné již po pár měsících spolupráce. Lepší pozice vám z dlouhodobého hlediska zajistí autoritu mezi konkurenty a také zisky.

Optimalizujeme webové
stránky pro vyhledávače

Posouváme weby na přední
pozice ve vyhledávačích

Výsledky průběžně vyhodnocujeme
a optimalizujeme

Optimalizujeme webové
stránky pro vyhledávače

Posouváme weby na přední
pozice ve vyhledávačích

Výsledky průběžně vyhodnocujeme
a optimalizujeme

Co by se vám mohlo hodit k digitálnímu marketingu