Fotografické služby

Umíme najít ten nejlepší úhel a zachytit okamžik

Produkty

Vymyslíme koncept prezentace produktů a vše nafotíme.

Akce

Jsme všude tam, kde se něco děje a zároveň o nás vůbec nevíte.

Portréty

Fotíme profesionální portréty, které podtrhnou vaši osobnost.

Produktová fotografie

Na vzhledu záleží. A pokud se chystáte zaujmout zákazníky v online prostředí, tak to platí dvojnásob. Váš produkt si nemohou osahat, a tak je zrak tím jediným smyslem, který rozhodne o nákupu

Ačkoli je současná technologie foťáků v telefonech velmi vyspělá, věřte, že rozdíl mezi fotografií pořízenou na mobilní telefon a fotoaparát je zřetelný. Pokud to tedy s růstem své firmy myslíte opravdu vážně, svěřte tvorbu produktových fotografií do rukou profíka

U nás máte jistotu, že si vyhrajeme s každičkým detailem. Práce je pro nás zároveň i zábavou, a tak nikdy nepustíme do oběhu nic, s čím bychom nebyli sami 100% spokojení. Vždy najdeme správný úhel pohledu a dodáme fotografie, kterým nebude chybět emoční náboj. Společně s produktovým fotografem vám bude k dispozici i kreativní část našeho týmu, abyste společně vyšperkovali celkový koncept prezentace produktů.

Vždy najdeme ten nejlepší úhel

Přitáhneme pozornost diváka

Vymýšlíme koncept prezentace produktů

Produktové focení_Kkozi 03

Máte zájem s námi spolupracovat?

Focení akcí

Budeme všude tam, kde se něco děje a zároveň o nás nebudete vůbec vědět. Asi tak by se dalo zjednodušeně popsat, co od nás můžete očekávat, pokud nám svěříte focení své akce.

Event fotograf má za úkol zaznamenat všechny body programu a především atmosféru celé akce. Aby byly zachycené okamžiky skutečně autentické, má většinou jen jeden pokus. Ve chvíli, kdy k tomu všemu připočtete riziko nepříznivého světla či počasí, je jasné, že tahle práce není pro každého. Ovšem my se toho ani náhodou nebojíme a pro dobrou fotku uděláme cokoliv. Každý takový projekt bereme jako výzvu, do které se vrháme s chutí a po hlavě. 

Před vypuknutím celé události se seznámíme s programem. Zároveň pro nás bude důležité pochopit, jaké okamžiky chcete uchovat i jinak než jen ve své paměti. Ať už doufáte v cokoliv, můžete se spolehnout, že výsledný fotografický soubor bude stejně tak dobrý jako vaše očekávání – nebo ještě lepší.

Zachytíme všechny
důležité okamžiky události

Popasujeme se s každou
nepředvídatelnou situací

Dodáme fotografie,
které překonají očekávání

Focení portrétů

V dnešní rychlé digitální době je portrétní fotografie vaší vizitkou ve virtuálním světě. Významně ovlivňuje to, jak zapůsobíte ještě předtím, než dojde na osobní setkání. Co takhle udělat dobrý dojem hned na první pokus?

Fotíme profesionální portréty, které podtrhnou vaši osobnost. Bez zbytečných slov tak můžete ukázat kdo jste a co si o vás mají lidé myslet. Tvoříme portréty všeho druhu, které vám pomohou otevřít ty správné dveře. 

Naše spolupráce vždy začíná tím, že si vyslechneme, na co fotografie potřebujete. Pokud nemáte konkrétní představu o tom, jak a kde by mělo focení proběhnout, vymyslíme styl, který vám jednoduše sedne a půjde ruku v ruce s filozofií vaší značky. Obrátit se na nás můžete i v případě, že se chcete v online prostředí blýsknout s novými fotografiemi kanceláří a budovy, kde působíte.

Pomáháme udělat dobrý
dojem na první pokus

Fotíme profesionální portréty
všeho druhu

Vymýšlíme styl focení,
který podtrhne osobnost